טיפולי פנים מבית כריסטינה

UNSTRESS טיפול מרגיע ומפנק
טיפול מרגיע ומונע גירויים, עקצוצים ודלקות בעור הנובעות מסטרס. התכשיר מכיל חומרים ביו-אקטיביים המצמצם את הפגיעות בעור מנזק הנגרם מלחצים. הטיפול מונע הזדקנות של העור ומביא למצב הבריא ביותר, מחזק את מערכת החיסון במנגנוני ההגנה של התא.
50 דקות.

 SILK טיפול יופי  ואנטי אייג’ינג לזוהר מיידי
טיפול אנטי אייג’ינג המבוסס על סיבי משי ביולוגיים טהורים להחלקה מיידית של קמטים, קמטוטים ועור רפוי, מעניק לעור מרקם חלק ומשיי כבר מהטיפול הראשון. הטיפול מתאים לאלה הרוצים להראות טוב במיוחד לפני אירוע.
50 דקות.

 WISH אנטי אייג’יינג לעור בוגר מגיל 45 ומעלה
טיפול חדשני לעור בוגר המתקן עור פגום ומאט תהליכי הזדקנות באמצעות חיזוק יכולתו הטבעית של העור לתקן את עצמו. בעזרת שילוב ייחודי של חומרים פעילים מבטיח שיפור ממשי וארוך-טווח באיכות העור לקבל מרקם צעיר, חלק ומוצק יותר.
50 דקות.

FOREVER YOUNG  אנטי אייג’ינג למיצוק ומתיחה מגיל 25-45
מונע תסמינים של הזדקנות. חיזוק המבנה הפנימי של העור ותיקון סימני ההזדקנות חיצוניים. השילוב הייחודי של ביו-פפטידים, תמציות צמחים ונוגדי חמצון ממריץ את התחדשות הרקמות והתאים, מחדיר לחות ורכיבים מזינים לעור ומותיר אותו זוהר וחיוני.
80 דקות.

COMODEX לטיפול בעור שמן, אקנטי ופוסט-אקנטי
טיפול מושלם המתקן את נזקי האקנה, מונע אקנה ומשפר את מראה העור השמן והמעורב. מטפל באקנה ביסודיות הודות לשילוב מנצח של מרכיבים פעילים ויעילים במיוחד.
70 דקות.

 FLUOROXYGEN+C לתיקון נזקי שמש ויתר פיגמנטציה
טיפול מקיף ויסודי בהיפר פיגמנטציה ובניזקי שמש מבהיר את שכבות העור החיצוניות ומווסת את ייצור המלנין בשכבות העמוקות יותר. פלור – אוקסיגן מספק הגנה ארוכת-טווח מפני גורמים ביולוגים וסביבתיים.
70 דקות.

טיפול פנים אקספרס
טיפול פנים המשלב ניקוי עיסויי ומסכה למראה עור בריא ויפה יותר.
30 דקות.

FOREVER YOUNG טיפול עיניים
טיפול מיוחד לקמטים, קמטוטים, נפיחויות וכהויות סביב העיניים. שילוב מיוחד של מרכיבים ביו-פפטידים מצעירים. מאט את תהליך ההזדקנות, מלחלח, מחליק, מחדש ומרגיע את אזור העיניים-למראה צעיר יותר.
30 דקות.

לפרטים ותיאום טיפולים אנא התקשרו 08-6594059/60, או במייל: synergyspa@ein-gedi.co.il