המלצות לטיולים ומדריכים

אזור עין גדי לחופו של ים המלח פורש בפניכם מגוון תופעות טבע ייחודיות ומסלולי טיול שייקחו אתכם למסע בין ודאיות, מצוקים נישאים ונופים מרהיבים הנפרשים עד עין קץ. מלון עין גדי מעמיד לרשותכם מדריכי טיול מוסמכים המכירים את אזור עין גדי ככף ידם ומבחר מסלולי טיול למטיבי לכת ולמשפחות.

לתיאום טיולים מודרכים בגן הבוטני במלון עין גדי ובכל איזור מדבר יהודה והנגב, אנא פנו אלינו:
אורחי מלון עין גדי: 08-6594220/1 (מחלקת הזמנות), ובמייל: info.resort@ein-gedi.co.il
מטיילים שאינם אורחי המלון: 08-6594726
ובמייל: info.tourism@ein-gedi.co.il

טיולי ליל ירח

חוויה קסומה של טיול בין סלעי חוואר ולאורו של ירח מלא

בית הכנסת העתיק בשמורת עין גדי

תיאום טיולים לאורחי המלון

ים המלח פורש בפניכם מגוון תופעות טבע ייחודיות ומסלולי טיול שייקחו אתכם למסע בין ודאיות, מצוקים נישאים ונופים מרהיבים הנפרשים עד עין קץ

דני אפיק – טיולי ג'יפים

דני אפיק הינו מורה דרך מוסמך אשר שימש במגוון תפקידים עד שגילה את אהבתו האמיתית – המדבר.

יהונתן המהלך - Johnny Walker

יהונתן הדס, מורה דרך מוסמך מטעם משרד התיירות ומדריך של"ח מטעם משרד החינוך, מדריך ומלווה יחידים וקבוצות במגוון טיולים מרתקים באזור עין גדי וים המלח

גונדי שחל – טיולים במדבר

גונדי שחל היא בוגרת בית הספר לתיירות בירושלים ובעלת תעודת מורה דרך מוסמך לכל הארץ, והיא מזמינה אתכם להתאהב במדבר.

קאסר אל יהוד

אתר קאסר אל יהוד נמצא בגדה המערבית של נהר הירדן במרחק של כ- 10 ק"מ ממזרח לעיר יריחו והוא משתרע על שטח של 329 דונם בבעלות הכנסיות הנוצריות.

נחל בוקק

נחל בוקק הוא נחל קטן יחסית ובו מים לאורך כל השנה היורד מהר בן נשר, ונשפך לחוף ים המלח

הר סדום

הר סדום נמצא בחלקו הדרומי של הגן ים המלח. ההר הוא בעצם פקק מלח שנוצר לפני מאות אלפי שנים. הסביבה מזמינה אתכם לגלות מערות, נקיקים, מערת קמח, ונופים קדומים.

מצדה

מצדה

הגן הלאומי מצדה הוא הפופולארי ביותר מבין הגנים הלאומיים בישראל. הגן הוכרז על ידי אונסקו כאתר מורשת תרבות עולמי. הגן נמצא במרחק של כרבע שעה נסיעה ממלון עין גדי.

בית הכנסת העתיק עין גדי

קהילת עין-גדי, יהודית ברובה, היתה, ככל הנראה, קהילה מיוחדת. בית הכנסת היה מיוחד, ומנהגי התפילה והפולחן היו, ככל הידוע לנו, מיוחדים למקום מרוחק ומבודד זה.

מנזר סנט ג'ורג'

צמוד לסלע ההר ומקושט בדקלים ירוקים נמצא מנזר סנט ג'ורג' שמאוכלס היום על ידי נזרים. המנזר מציע אווירה מדברית שקטה וייחודית

השומרוני הטוב

בתקופת המקרא היה האתר נקודת גבול בין נחלת שבט יהודה ונחלת שבט בינימין. במסורת הנוצרית מזוהה המקום עם משל השומרוני הטוב הנחשב לסמל לאחווה, רעות וידידות.

מנזר דיר חג'לה

על פי המסורת הנוצרית המנזר מזוהה כאחת מהתחנות בהן עצרו מרים יוסף וישו ללון בדרכם למצרים, בעת שנמלטו מהמלך הורדוס. וכמקום בו הוטבל ישו בירדן על ידי יוחנן המטביל.

נחל דוד

נחל דוד

ההליכה בנחל היפיפה תפגיש אתכם עם חיי הבר, להשתכשך במים הצוננים ולהתרשם מהצמחים הייחודים כגון פתילת המדבר הגדולה, עצי שיטה, עצי שיזף, שערות שולמית ועוד.

נחל ערוגות

נחל ערוגות הוא אחד משני הנחלים היחידים במרכז מדבר יהודה בהם זורמים מים לאורך כל השנה. שמורת טבע ייחודית ומרשימה המשלבת מים מתוקים, עם מדבר צחיח.